Ženy

8. září 2015 v 21:41 | Bezejmenné Esko |  Veškeré smysluplno
Jestli něco sedí na výrok: Život není fér, je to právě ženská krása. To co ženy dostanou do vínku. Když budeme spravedliví,tak to co všichni dostaneme do vínku není úplně fér. Ale ženská krása obzvlášť. Ano existuje různý vkus a různé názory ale taky určitý archetyp ideální ženy. Možná je jedno jak vypadáte. Možná... Ale není fér, že nemůžete vypadat tak jako druhá, když druhá to má tak jednoduché. Zatímco vy se dřete s make upem druhé stačí ráno jeden krém, zatímco vy si hodinu žehlíte vlasy,jiné stačí si je ráno trochu učesat, zatímco vy si scháníte džíny rok,jiné sednou v každém obchodě, zatíco vy si kupujete podprsenky za 3 litry,jiná sežene za dvě stovky. Něco nesouvisí s krásou, jsou to prostě takové malé nespravedlnosti. Kudrnaté vlasy jsou pracnější na úpravu než rovné a některé typy postavy nejdou tak snadno obléknout. Někdo má zase akné, ekzém nebo vyrážku a pak se třeba bez make-upu opravdu nehne. Vůbec už tu nebudu psát o tom, že někdo ve čtyřiceti vypadá stále na dvacet. A pak se někdo diví, že ženské jsou potvory a neustále pomlouvají. Co mají dělat? Nedostaly naděleno od přírody a co jim pak zbyde než pomluvy a ostrý jazyk? Někdy je neférovost toho nahoře tak do očí bijící, že je to vážně k vzteku. Například jsem si všimla, že neplodné potencionální matky pláčou doma a vedle toho po světě běhá spousty těhotných feťaček a bezdovkyň a zkuste si jednou nevzít ochranu, když se vám děťátko zrovna vůbec nebude hodit a uvidíte. Nebo si vemte třeba přirozený šarm a lákadlo na chlapy, kolikrát ty holky nejsou ani hezké. Nemá tu ani cenu popisovat jak je to nefér, určitě si tam najdete to svoje.

Závidím mužům ve spoustě věcech. V tolika, že to možná hraničí s transexualitou. (Ha,ha... to zase ne) Bohužel nemám tak ostré lokty a tak je možná lepší, že jsem žena. Možná chlapi řeší taky své nespravedlnosti. Které končí u velikosti přirození. Což je absurdní. Chlapovi k atraktivitě stačí peníze a charisma. S obojím jde něco dělat. A když se chce hodně líbit, stačí makat v posilovně. Tak závidím těm co si k vysněnému tělu mohou pomoct sami.

Ne, že by se o to ženy nepokoušely. Posilovna není špatná, sama cvičím, když si mě někdo veme do parády. Jen se mi fitness ideál nelíbí a řadě lidí taky ne. Já vím, teď je taková móda, každá chce mít pánsko-dámskou postavu. Asi se jim líbí, to že můžou dát na prdel těm šťastným, co byly geneticky obdarovány. Ale móda jednou přejde. Nemyslím teď normální zhubnutí, zformulování postavy, někoho kdo sportuje... Myslím ty holky co stojí na pódiu, mají na sobě podpatky, plavky, nazlacenou kůži a zatínají svaly jako cvičené opice s nadějí, že vyhrají. Ten lehčí stupeň dámské kulturistiky vypadá docela přitažlivě (i když si nemůžete nevšimnout, že pravá prsa jsou tam fakt v menšině) a ten nejvyšší je jenom pro silné žaludky. Nevím, nelíbí se mi silikony přilepené na svalech. Šla bych se bít za feministky jak je tohle nefér. Chlap s posilováním získá na mužnosti, holka ženskost ztrácí. Jsou fajn svalnaté nohy, nebo menší buchtičky na břiše, závidím všem co to mají, ale nemůžete si nevšimnout, že ženský půvab jde do hajzlu.

Jak popsat ženskost? Typická ženskost je prostě tuk. Je to tak, aspoň dle mého skromného názoru. Ženská nemá být špek, ale měkká a hebká na dotek. Tuk na správných místech. Neříkám, že každému se musí ženskost líbit, ale určitě je to pro naše pohlaví přirozenější než svaly. Neříkejte, že se mýlím. V mládí pevná, ve stáří stále rozteklejší. Hubený pas, úzká šíje, větší oči, hustší vlasy, plnější rty, menší nohy a postava, úzké ramena, široká pánev, delší řasy, méně ochlupení, drobné štíhlé ruce... Život není fér a spoustu těch věcí holky nemaj a kdejaký malý chlapeček má. Viz. malí chlapečci s super krásnýma řasama. Ach jo!

Jak popsat ideální ženskost? Řekla bych že 90-60-90 a roztomilý obličej. 90-60-90 asi nebude mít zas tolik tuku, ale má ho dobře rozložený. Neříkám, že 100-70-100 nemůže vypadat stejně dobře. Nebo 85-55-85 pro lehce podvyživejnější slečny. Je to prostě poměr, dejme tomu ten nejestetičtější. Cokoliv se tomu blíží, vypadá dobře a cokoliv z něj hodně vybočuje tak se hnusí. A roztomilý obličej jako bonus. S roztomilostí nejdál dojdeš.

Mně se nejvíc líbila ženská ze čtyřicátých let. Ten ideál krásy i móda. Sleduju několik seriálů na motivy té doby a je to prostě fotogenické a sexy. Myslím, že ta móda sedla úplně každé. I když by mě popravdě nebavilo se každý den procházet v podpatcích. Marylin je taky fajn.

Jak říkám, něco nezměníte. Já jsem se svým vzhledem nějak tak smířená. Je mi jedno. Vím, že je na tom někdo stokrát líp, ale co s tím jako? Nebudu nějaké slečně kvůli tomu vrážet klacky pod nohy. Jsou daleko důležitější věci. Se svým tělem jsem dobojovala a uzavřely jsme příměří. Přála bych to každému. Neznamená to ale, že nevidím ten špek na břiše a že už s ním nebudu nikdy nic dělat a nebo že nebudu nadávat na kruhy pod očima. Fakt je to jedno. Každá nejsme krásná, ale já už jsem si prošla takovou cestou, že to pro mě není absolutně důležité. Máte bradavici na ksichtě, nadváhu, nebo předkus? Ok a co dál? Vlastně to už ani nevnímám. Proč bych měla? Nevšimla bych si, kdyby se kamarádce smáli kvůli vzhledu, nežeru už někomu z ruky jenom, že je krásný. Určitě vám nikdy neřeknu: fuj ten je hnusný, proč s ním chodíš? Některé páry jsou fakt nevyrovnané, ale to je jen zdání, můj osobní pohled. Nejdůležitější pohled je těch dvou. Dobře, nebudu se tu už chválit. Jsem prostě super a nepovrchní. A někdy kecám, ale v zásadě je to pravda.

Takle tolerantní jsem kolikrát jenom já. Mně se na tohle téma líbila kniha od M. Viewegha Vybíjená. Viewegh není zrovna nový Shakespeare, spousta lidí mu nadává, to si uvědomuji. Ale téma ošklivost uměl docela dost dobře zpracovat. Je to naprosto přesné. V každém z nás jsou podle mě dvě já: Hujerová i Eva. Aspoň já jsem se našla v obou.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 stuprum stuprum | Web | 9. září 2015 v 0:25 | Reagovat

Náhodou je ve spoustě ohledech nedoceněný. Vždyť on umí dobře, ba někdy i výborně psát. Akorát není takový ten srdcerváč, po kterém by ženské sténaly. :)

Já bych řekl, že vzezření je dáno výchovou, mně rajcujou jenom světice. 8-)

2 Lesní tráva Lesní tráva | E-mail | Web | 9. září 2015 v 0:40 | Reagovat

Já jsem takovej malej hrošík (s čímž se tedy dá něco dělat), ale ta široká ramena mě tedy opravdu štvou a s těmi moc nenadělám (nemám šanci koupit padnoucí kabát a s košilemi je taky sranda). Mám na sobě ráda akorát oči, pihy a zadek. Naštěstí na to docela chlapi berou :-D Vypadám tak o pět let mladší, takže mě nikdo nebere vážně, ale to mi zas tak nevadí. Nikdy jsem nepoužila mejkap nebo žehličku na vlasy, používám většinou jen řasenku (a až po ní teprve vypadám, že vůbec nějaké řasy mám). Ale asi takhle - vždycky se alespoň s něčím dá něco dělat, i ty, které dostaly více naděleno, mají stejně komplexy, ono to celkem není ani o tom, kdo má kolik naděleno - spíše o tom, jak to vezme okolí a jaký ti vsugeruje názor sama na sebe. Pokud nějaké holce od mala sráží sebevědomí, i když je to kočka, tak bude mít komplexy jak hrom a asi dopadne líp holka, která je spíše nedokonalá, ale nikdo ji tak nesrážel, nemá tedy takové komplexy a umí se třeba i naparádit. A nakonec - řekla bych, že každá má nějaký svůj den, nebo okamžiky, kdy se cítí být opravdu hezká, a jindy se vidí zase jako příšera :-D

3 shira-elizabeth shira-elizabeth | E-mail | Web | 9. září 2015 v 12:25 | Reagovat

Tohle je opravdu hodně o náladě a.. o tom, jak se člověk zrovna vyspí. Dle názorů okolo nejsem zrovna ošklivá a přitom si tak docela často připadám.

4 May May | Web | 9. září 2015 v 21:30 | Reagovat

Nejdřív jsem si řikal že to sem nedám, ale dam to sem.  http://cfile5.uf.tistory.com/image/244C854C522D261B270C27 - tohle je fakt skvělá postava. Ideál. Prsa by teda mohly bejt i trošku menší. Ženský se svalama.. nah. Je to odpudivý, protože chlap má pak pocit že by se ženská náhodnýmu zmrdovi ubránila sama, což tak trochu podkopává jeho důležitost po jejím boku.
A posilovna jsou vyhozený peníze.

5 Bezejmenné Esko Bezejmenné Esko | Web | 10. září 2015 v 16:19 | Reagovat

[1]: A jak charakterizuješ světici?

[2]: S něčím ano, ale sere tě to úsilí co musíš vynaložit abys aspoň nějak vypadala... Ale co. O sebevědomí je to taky dost, myslím že by si nikdo o sobě neměl myslet, že je něco zvlášť (ať už ošklivého nebo krásného)

[3]: Záleží kolik ten den dostaneš komplimetů. :D

[4]: Proč ne. Copak to někoho uráží? :D Možná by mohly bejt menší stehna, jinak fajn. A jako i nenasvalené holky ti můžou nakopat prdel.

6 May May | Web | 11. září 2015 v 9:42 | Reagovat

[5]: Jsem si jistej že by se našly takový, který by tu holku označily za odpornou vychrtlinu nebo něco.
Stehna jsou fajn, to je na ní právě pěkný.

To by ta holka musela mít černej pásek v nějakým bojovym umění. Nebo oblek Iron Mana.

7 Taychi Taychi | E-mail | Web | 20. září 2015 v 10:10 | Reagovat

Nelíbí se mi břišáky u holek. To je tak jediné, co mám proti posilování. Zpevněné svaly ano, ono to potom pracuje i s postavením kostry. Já jsem sama se sebou také smířená, byť se snažím nějak si udržet kondičku. Mám pěkné oči a širokou pánev s velkým zadkem a pěkné rty. :-) Sama jsem nikdy nepoužila žehličku, kulmu, mejkap. Řasenku jen jako malá. :-)

8 sarushef sarushef | Web | 21. září 2015 v 18:23 | Reagovat

U mě ve slovníku neexistuje věc jako je ošklivost. Je to jen souhra nevkusu, jezení u televize a absence sebevědomí. Na geny ať se vymlouvá kdo chce, nehezkej obličej ještě neznamená pohromu.

9 Ruža z Moravy Ruža z Moravy | E-mail | Web | 5. října 2015 v 23:54 | Reagovat

Odjakživa jsem měla mindrák, že jsem byla malá. Tak do 5. třídy jsem byla mezi největšími ve třídě, ale pak se to zvrtlo. Začala jsem se kulatit na bocích, v prsou, pas jsem tedy dlouho měla štíhlý. Taková amfora nebo přesýpací hodiny. Ve 20 to bylo 98-58-100. Teta mi říkala: Jsi  malá, ale souměrná, nesražená - krk máš dlouhý dost, prostě zmenšenina ženy. Když mi bylo tak 29, jeden pán mi řekl: kdybyste měla o 10 cm víc, byla byste sexbomba. Ouvej- kdyby jsou chyby. Teprve ve stáří člověk kouká na fotky z mládí a říká si: vždyť já jsem byla docela hezká- je to ale pryč. Tak se netrapte, na každém se něco pěkného najde. Jen je to někdy každé zvlášť: oči, rty, pleť, prsa nebo i ten zadek... ;-)

10 May May | Web | 6. října 2015 v 21:17 | Reagovat

Už by to chtělo novej článek, Esko.

11 Bezejmenné Esko Bezejmenné Esko | Web | 7. října 2015 v 18:32 | Reagovat

[10]: Zrovna jsem ho vydala, teď vypadá, že jen kvůli tvé buzeraci.

12 Bezejmenné Esko Bezejmenné Esko | Web | 7. října 2015 v 18:33 | Reagovat

[9]: Tu postavu ti závidím, já taky vždycky chtěla takovou, problém je, že skoro není způsob jak jí dosáhnout. Možná korzet. :D

13 Ruža z Moravy Ruža z Moravy | E-mail | Web | 7. října 2015 v 19:33 | Reagovat

[12]: Je v tom genetika. Holky se spíš vrhají do tátovy strany. Maminka byla štíhlá i její bratři spíš takové houžvičky, ale táta- kdyby nehrál fotbal dokud žil (zemřel v 39 letech), tak by byl hezky podsaditý a já jsem asi prdelatá, prsatá po babičce- jeho mamince.Ale ono se líbí každému něco jiného , nebylo by dobré, kdyby byly ženské všechny stejné. Víš dobrá je ,,jiskra" v oku, nehulvátské upřímné chování (někdy i trochu prořízlá pusa) a o partnery není nouze. ;-)  :-D

14 May May | Web | 7. října 2015 v 20:29 | Reagovat

[11]: Fucking a-right. :-D Článek na objednávku.

15 Nosferatu Psiren, NEblahé paměti Nosferatu Psiren, NEblahé paměti | E-mail | Web | 27. října 2015 v 14:16 | Reagovat

Řekla bych, že já to schytala dobře. Mocný podstavec, čiže si mám na co sednout, užší pas, sice ne tak velká prsa, ale ke mě tak akorát, jen mám širší hrudní koš, ramena ani široká, ani úzká, obličej v pohodě, roztomilost se v něm najde, make-up nepoužívám, jen oči si maluju. A váhu mám na hraně, bylo by lepší méně, ale k tomu dojdu, když mám zase pohyb :-D dříve jsem záviděla hezkým štíhlounkým spolužačkám na základce, ale postupem času mi došlo, že jsem vysportovaná, něco z toho mi zbylo doteď, i když sport už aktivně nedělám, a že je třeba jen rozumně udržovat. Nespokojenost a nesebevědomí se vzaly za ruce a šly do díry temné hluboké. Jen ten nos mi někdy přijde větší, než by musel být :-D

16 Baruschka Baruschka | E-mail | Web | 27. října 2015 v 14:40 | Reagovat

Jůůů, článek podle mýho gusta :-)
Já jsem majitelkou poněkud širších ramen, než je něžně ženské a dlaň mám větší, než leckterý chlap :-)
Ale zato stehna, ta mám čistě ženská. No, rok od roku ženštější a ženštější :-)
A všechny holky v naší rodině máme poněkud bříško, žádné buchtičky a žádný propadlý lavór...
No a co, že? :-) Dokud jsem dělala atletiku, měla jsem ramena osvalená a ještě širší, než teď :-) Oblečení mého bývalého manžela mi bylo v ramënou malé a to jsem neměla střízlíka :-)
Tak jsem si holt našla oblečení, které mi ramena nezvýrazňuje :-)
A vůbec, vždyť je to fuk, holka může být sebekrásnější a pokud neumí mluvit o ničem jiném, než o šminkách a manikůře, pak jí je krása stejně houby platná :-)

17 wecreateyoutoo wecreateyoutoo | E-mail | Web | 27. října 2015 v 15:36 | Reagovat

Opravdu zajímavý článek. Já jsem se svou postavou opravdu nespokojená, i když mám míry 90-60-90, ale opravdu si přijdu strašně tlustá. Chtěla bych se naučit mít svoji postavu ráda, ale ženská měkkoučká a hebká? To se mi opravdu nelíbí. Kosti se mi líbí více. A víš, co ještě nesnáším? Svoji postavu přesýpacích hodin :-( I když slýchám, že je to hezké a i mé míry jsou ideál, opravdu bych byla raději hubenější. A že se to chlapům nelíbí? Co mi je po tom, chci být hubená kvůli sobě :-)

18 Háčko Háčko | Web | 27. října 2015 v 15:38 | Reagovat

Nech si vraví kto chce, čo chce - každý dostaneme rovnako, a záleží len na človeku, ako s tým vynaloží. Niekto má väčšie prsia, niekto užší driek. Každého priťahuje niečo iné, a zároveň sme každý krásni. Treba mať isté sebavedomie, podľa môjho názoru, neexistuje nič príťažlivejšie, ako zdravé sebavedomie. Aura robí svoje. Ženské problémy neraz nechápem, pri čom sama som žena. Mňa osobne najviac priťahujú potetované ženy, so zaujímavými vlasmi, s určitými prednosťami. Iní to odsudzujú, ako ja odsudzujem barbie dievčatká s mierami 90-60-90, každopádne, to už nie je môj problém :D

19 veri-art veri-art | Web | 27. října 2015 v 15:56 | Reagovat

Taky se mi nelíbí dnešní hit, kdy holky cvičí tak, že jsou samý sval. Podle mě pak žena ztrácí na ženskosti. Jak píšeš, ženskost je ve tvarech, ne moc "přelitých", ale nějaké by tam být měly.

20 Amazonka Amazonka | Web | 27. října 2015 v 16:15 | Reagovat

No, já se spíše názorově přikláním v poslední době hodně nepodporovanému ideálu, který ostatní nazývají "kosti" či "anorektičky" i když do anorektiček mají ještě hodně daleko. Nevím proč, ale prostě mi ty tvary nepřijdou zas tak přitažlivý.

21 Illumináti Illumináti | Web | 27. října 2015 v 16:44 | Reagovat

wow
         such ženy
much sexy
            so nehne
         8-)  8-)  8-)  8-)  8-)  8-)  8-)  8-)  8-)  8-)

22 Faint Faint | Web | 27. října 2015 v 16:47 | Reagovat

Kašľať na ideály. Nech je každý taký, aký chce byť on.
Ja sa cítim krásna pri cvičení, jednoducho menšia svalová hmota sa mi páči, ale tak vyvážene. Nemám rada extrémy, ktoré sa v poslednej dobe prezentujú. Toť môj názor

23 Sasanka Sasanka | Web | 27. října 2015 v 17:34 | Reagovat

Problém s hnusnými svaly z posilovny řeší takové vymoženosti jako pilates a podobně - formuje se, hubne se, ale mega svaly nehrozí.
Každopádně chlapi to mají taky dost těžký. Když se ženská áno vzbudí a vypadá hrozně, může se učesat, namalovat, oháknout, a nikdo nic nepozná.Když se ráno vzbudí chlap a vypadá hrozně, bude tak vypadat celý den. Jsou to vlastně chudáci.

24 wecreateyoutoo wecreateyoutoo | E-mail | Web | 27. října 2015 v 17:45 | Reagovat

[20]: To musím jen souhlasit. Když jde ženská a všechno se na ní třepe, to je fakt hnus. Lepší kosti. A ani svaly moc nepreferuju. :-D

25 Stínka Stínka | Web | 27. října 2015 v 17:53 | Reagovat

Já se velice snažím neřešit svůj vzhled, protože jak se znám vždy najdu špíček a potom se hned zase unáhlím ke kritizování :D Podle mě to Faint napsala dost výstižně :-)

26 Bloud. Well Bloud. Bloud. Well Bloud. | E-mail | Web | 27. října 2015 v 18:02 | Reagovat

Typická ženskost je prostě tuk. Magdalena Dobromila, která drží v ruce pekáč s kachnou! Nebo Magda Vašáryová a zabijačka v Postřižinách!

27 Renyu Renyu | E-mail | Web | 27. října 2015 v 18:28 | Reagovat

Jenže každá má postavu jinak stavěnou, každé se to ukládá jinde. A už v tu chvíli nastvává problém...

28 Kika Kika | E-mail | Web | 27. října 2015 v 20:58 | Reagovat

s tím poměrem souhlasím, dokonce na to byl nějaký výzkum či co, ženská může být i docela při těle, ale když bude mít správný poměr, mužské oko ji vyhodnotí jako přitažlivou :)

fér to vůbec není, ale se spoustou věcí na těle jde pracovat a ve finále je důležité jak se cítí dotyčná, pokud je to ve svalnatém těle - bude z ní vyzařovat radost, což je samo o sobě přitažlivé..

29 Holoubek Holoubek | E-mail | Web | 27. října 2015 v 20:59 | Reagovat

Ve spoustě věcech s tebou souhlasím. Miluji ženskost, přijde mi to jako jedna z nejkrásnějších věcí na světě - proto také obdivuji retro módu. :)
Co se mužů týče, momentálně se utvrzuji v tom, že pokud jde o člověka, ke kterému má člověk nějaký vztah, pak je mu téměř jedno, jak dotyčný vypadá. A drobné nedostatky s radostí přehlíží. Fakt že jo. :)

30 Loretten Loretten | Web | 27. října 2015 v 21:33 | Reagovat

Chtěla bys menší břišáky, ale se vzhledem jsi spokojená? Tak se zvedni a něco dělej ne.

31 Caree Caree | 27. října 2015 v 22:00 | Reagovat

Ze svojí postavy jsem měla roky deprese. No, jsem poměrně tlustá 105-60-105. A čistá pihatá zrzka, zelený oči. Nu což, nějak jsem se se sebou smířila a můj tlustej zadek si celkem i oblíbila.

32 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 27. října 2015 v 23:53 | Reagovat

Vždycky sem ten ideál nacházela v sobě.

33 Jana Jana | E-mail | Web | 28. října 2015 v 8:06 | Reagovat

:D Zasekla jsem se těch vlasů - je to nespravedlnost největší! Já mám krásné kudrnaté vlasy, ale účesy, které by vypadaly jinak, nacházím jen pro ty rovno-vlase bestie. Se pak lidi diví, že si chci hrát, vlasy si narovnám a ... Dojde mi energie :D

34 Grumpy Grumpy | Web | 28. října 2015 v 9:09 | Reagovat

Tedy tvrzení, že ženský ideál krásy je tuk, je dost odvážné. Já si to zase nemyslím. Ani svaly, řekla bych, že svalovkyně to v hlavě asi nemají úplně v pořádku, a nechápu, komu se to může líbit. Pro každého je ten ideál prostě někde jinde, tak proč přesvědčovat ostatní, že by to mělo být tak či onak?

35 Silwiniel Silwiniel | Web | 28. října 2015 v 10:03 | Reagovat

Nemá smysl se honit za nějakými ideály. Člověk má být prostě sám sebou a jestli hubne nebo se snaží na svém vzhledu něco vylepšovat, tak to má dělat pro sebe a ne jen proto, aby zapadnul. Myslím, že už jsme taky sama se sebou celkem vyrovnaná.

36 Tery Tery | Web | 28. října 2015 v 11:05 | Reagovat

Jsem ráda, že jsem na tenhle článek narazila, protože s Tebou absolutně souhlasím :-).
My ženy máme tu tendenci závidět jedna druhé to, co samy nemáme, ale pokud se nanaučíme příjmout samy sebe takové, jaké jsme, tak nemůžeme po nikom chtít aby udělal totéž 8-O
40´s ženám slušely, krev a mlíko bylo v té době něco velmi žádaného, z dnešného pohledu bych potřebovala Delorean Martyho McFlye a vrátila bych se do baroka, kde by mě rozhodně ocenily víc, než dnes! :-D

37 Bezejmenné Esko Bezejmenné Esko | Web | 28. října 2015 v 12:44 | Reagovat

[30]: Divila by ses, ale něco s tím dělám. Akorát bez dřiny nikdy dobře vypadat nebude. :D

38 Nelly Cadlenson Nelly Cadlenson | Web | 28. října 2015 v 14:17 | Reagovat

Souhlasím s tebou. Nikdy nebudeme spokojené to, co máme. Pořád se budeme dívat na druhé, co ona má a co já ne. Myslím, že dneska ideál krásy je to, aby žena byla hubená. Docela mě to štve, protože nedivím se, že hodně žen se kvůli postavě trápí. Chtějí vypadat jak ty, které jsou na časopisech. Jenže to je jen retuš a úpravy.

39 Bookeaterka Bookeaterka | Web | 28. října 2015 v 19:29 | Reagovat

Patřím mezi ty, které mají s postavou problém. Jednoduše na sobě nevidím nic dobrého a připadám si odpudivá, zrcadla bych nejraději obcházela obloukem. Ale to bude tím sebevědomím... :-?
Jak já bych se měla v minulosti dobře, doufám, že se jednou do módy vrátí ženy trochu při těle. :D

40 Amia Amia | Web | 28. října 2015 v 22:38 | Reagovat

aždá ženská je krásná. V životě jsem viděla fakt asi jen dvě ženský (mám na mysli na vlastní oči), které hezké nebyly.

Problém nastává přesně v tom okamžiku, kdy ,,je sice hezká, ale neodpovídá mírám, takže ne" :-(

41 Olja:) Olja:) | Web | 29. října 2015 v 9:46 | Reagovat

Dost dobře jsi to napsala.. bohužel je pravda,že přidělení postavy,typu pleti,vlasů,výšku a všechno je vážně nespravedlivé,ale s tím mi většinou nic neuděláme a tak buď se smíříme sami se sebou a nebo se s tím snažíme něco dělat jako například hubnout,žehlit si vlasy,malovat se.. ale upřímně nesnáším holky,které furt brečí nad tím,jak hrozně vypadají,ale neudělají nic proto,aby přestali brečet. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama