Ha, ha...

6. srpna 2015 v 11:20 | Bezejmenné Esko |  anoing music in my head
Tohle téma asi vymysleli pro mě, celá tahle rubrika "anoing music in my head" je plná emocí a jiných blbostí jako celá moje osobnost. Teď mi dochází, že to koresponduje s http://potopena-ponorka.blog.cz/1504/silenosti-ci-veci-k-zamysleni, ale o tom jindy. Jsem ztělesněný přecitlivělý člověk, což bude asi tím, že do sebe dost cpu různé hormony, ze zdravotních a jiných důvodů. I když citlivá jsem byla vždycky a ani jsem nějak moc netrpěla potichu, i když furt mám na sobě určitý krunýř, který ze mě dělá flegmatika pro určité lidi. Ale nejsem jeden z těch lidí, co na sociální sítě píšou jak strašně trpěj každej den a musí si nasazovat úsměv a smát se a nikdo by do nich to trpění neřekl. Já se s tímhle neobtěžuju, když se chci rozbrečet tak se rozbrečím, když mi není do smíchu, tak mi není do smíchu a nenutím se do toho. Teď jsem si vzpomněla na jednu slečnu, co jsem s ní dřív byla na táboře. Nedavno jsem narazila na její instagram, zaujal mě, tak jsem jí začala sledovat a dost mě překvapily její příspěvky. Když si na ní vzpomenu byla to typická nevybouřená puberťačka, furt se něčemu smála, dělala si z lidí srandu i na hranici šikany, byla arogantní, otravná, extrémní extrovert, tak trochu namyšlená. Neumím úplně definovat její chování, akorát vím, že bylo někde úplně jinde, než jak se prezentuje na instagramu. Přidává docela kvalitní fotky a k nim píše dlouhé odstavce svých citových výlevů. Kde píše, že je strašně nešťastná, nikdo o tom nemá tušení, musí se každý den přetvařovat, jinak by toho někdo mohl využít, každý se jí směje a má neuvěřitelné problémy, zlomené srdce (nejspíš) a tak různě... Neříkám, že její příspěvky nemají hlavu a patu, ale přijde mi to takové ironické. Proč se tak kurva lidi chovají? Proč ze sebe dělají něco co nejsou aby zapadli mezi další takové blbce? Nebo se neumí chovat jinak a na sociálních sítích se jen litujou? Nebo se třeba změnila? I když takovým způsobem se nemůže člověk změnit. Z protipólu do protipólu.

Ale zpátky k tématu. Furt bulím a když ne tak se topím v nějakých podivných depresích. Jede to v takových podivných vlnách a cyklech. Poslední rok dva, jsem byla relativně šťastná, nepamatuju si tyhle divnostavy, období předtím to bylo možná ještě horší Maniodepresivní nejsem, fakt bych totiž chtěla zažít ten stav mánie, kdy se vám všechno daří a věříte si tak, že dokážete téměř všechno na světě. Ne, že by se mi nikdy nic nedařilo, ale jako superman se opravdu necítím a euforické pocity bez příčiny nemám. Někdy bych chtěla vypnout všechny ty emoce a moct logicky, pragmaticky, normálně uvažovat mozkem. To já asi neumím.

Snad teď konečně bude líp, když překonám pár týdnů emocionálního svinstva a prázdnoty. Dlouho jsem si nechtěla přiznat co mě trápilo. Nejen že jsem o tom nemluvila, ale ani jsem o tom nepsala a nepřemýšlela. Když jsem o tom přemýšlela, připadala jsem si jako zrádce. Neuměla jsem to utnout včas, protože jsem se bála. Samoty, depresivních stavů, reakcí okolí a tak dále. Ale povede se to? Cítím že jo. Bude mi líp? Pochybuju. Následujících pár týdnů bude asi nejhorší co jsem kdy zažila. Budu se litovat, budu věčně mimo, budu bojovat s vlastními démony a přízraky. Cítím, že to za to stojí. Překonám jeden ze svých strachů. A potom jednou možná půjdu na tetování, zapálím oheň, pojedu sama někam do éteru (http://potopena-ponorka.blog.cz/1507/ceho-jste-se-bali-jako-mali). Tetování jsem teda plánovala i normálně, ale jak znám svojí srabáckou osobnost stejně bych to nevyzkoušela. Strach z tetování je i strachem ze závazků. Co já kdy chtěla navždy?

Proč vlastně emoce utlumovat? Proč dělat, že je nemáme, když se tím bahnem stejně nakonec budeme brodit? Emoce se stejně nedají zakrýt. Ovlivňují i ten fyzický stav, migrény, nevolnosti, zažívací problémy, koktání, poruchy řeči... Když nevěříme, že je nám zle, tělo nás přesvědčí, že to tak je.

To je asi vše. Dneska plánuju něco jako křížovou cestu. Na jednu stranu se i těším a na druhou je to křížová cesta a já vím co je na jejím konci.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 May May | Web | 6. srpna 2015 v 22:09 | Reagovat

Mít depku v létě, to mi dycky vrtalo hlavou. Přijde mi to skoro nemožný. Slunce otravuje na každym kroku, lidi choděj polonahý.. to musí bejt práce, myslet na depku.
No ale křížová cesta zní dobře and stuff.

2 Bezejmenné Esko Bezejmenné Esko | Web | 7. srpna 2015 v 14:54 | Reagovat

[1]: Já zas nemám depky na podzim. A polonahý lidi všude to má taky svoje nevýhody... :-D

3 Fredy Kruger Fredy Kruger | 7. srpna 2015 v 23:44 | Reagovat

" Furt bulím a propadám depresím !"

" Pij rum !!"

" Ni tohle mne netěší !!"

" Netěší  wole ??  ...vždyť máme tě rádi ??"

" Howno vše platné ! mí kamarádi !!"

" Udělejme mu tetování !!"

" Všechno jest na howno !"  ( Jebb  Beykk se brání )

" Uvidíš pitomče !  budeš rád !! "
... již  chlapci  začali tetovat !
... na místo, z jehož prostředku sere,
vytetován byl kosočtverec, potom pyj, slunce  a planety ...
a další kultovní předměty !!

" Co jste to...wolové...vlastně  ? ....
... sem zrcadlo !!!"
Jebb  Beykk je šťasten !!!
" Co jsem vám dlužen ????"

... " Wiser  se ".........

" Jste zlatí !!!
... rázem mám  depce !!

" Jsme rádi  wole !! však obleč se !!"

" Seru ! "  ( hoch navíc i boty zuje
a zadnici všem lidem ukazuje )
V tom po ulici  jdou tři strážníci !
... chlapec zaskočil ob ulici,
...když v zápětí odešli tři strážníci,
opětně prudí zas na ulici !

" Děti tu chodějí !!" ( lidé řvou ) :  " Hele !!"

... chlapce kdos pokopal do prdele,
řka :  " Ještě  ti  okopám lebku !!"

" Stejně již nemám depku !!"
řve chlapec, uhýbá kopancům,... tanče !
... pak uprchl !
... řvou za ním: " Pitomče !  kanče !
jak hnusné máš na zadku zátiší !!"

Závistivců, - hoch  spílání neslyší !

4 May May | Web | 9. srpna 2015 v 21:11 | Reagovat

[2]: Me neither.
Nevýhody? Jako jo no.. když jsou tlustý a zpocený.. a maj rozpenutou košili, popř. žádnou košili. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama