Letem světem...

23. října 2012 v 16:58 | Bezejmenné Esko |  anoing music in my head
Z Krásné.cz na mě zase civí podivné články typu : "Kdy je správný čas na...?" Ach jo, chtěla bych mít čas na řešení takových blbostí, chtěla bych mít čas na správný čas, ale já už dávno zmeškala ten správný a jedinný vlak. Škoda.
Dnes mi třídní učitel řekl, že krásně fotím, né že by to nebyla příjemná změna po tom co mě nazýval asi sexy ale blbou brunetou, (což už o něčem a někom vypovídá),ale...já obvykle na takové ty komplimenty z nouze ignoruju. Né, že by se mi ty fotky nepovedly, ale... Nicméně, možná si těch pochybných komplimentů ,ještě vynutím víc.
Vlastně je škoda, že nám zrušili tu matiku, protože nezaměstnaná mysl je hrozný zlo. Stejně jako volný čas, většinou ho sežere prokrastinace, nebo internet, překvapivě. Já tak nenávidím volná odpoledne, jsou tak beznadějná, víte, ikdyž si potřebujete procvičit céčko, nebo konečně začíst číst ten komiks, stejně to neuděláte. A prokrastinace ve formě psaní článku si právě ukousla velký kus mého volného času. Udav se!
Stejnak jsem, ale ráda, že píšu, cokoliv, chybělo mi to. V poslední době jsem měla vlasního života dost (i dost) a neměla jsem náladu na žádnou fikci, ani fakta (vzhledem k okolnostem). Vždy, když cokoliv píšu po dlouhé době, zdá se mi moje úroveň vyjadřování jak na úrovni pětiletého dítěte. Prostě to chce cvyk, ostatně jako všechno. Ufff...
Jsem grafoman, když potřebuju něco zvážit, vyřešit, něco mě žere, nebo jednoduše nemůžu spát, píšu, popíšu třeba šest stránek náhodně nalezeného papíru a po přečtení těch šest stránek zmuchlám a vyhodim, ale neveme mi to, že v tom už mám jasno, nebo aspoň jasněji, přinejhoršim jenom usnu. Tohodle bylo moc a neměla jsem čas nic psát, protože bych se asi upsala a navíc bych to nemohla zformulovat do žádných vhodných slov, natož vět či odstavců. Prostě krize.
Asi jsem udělala chybu, možná jich bylo víc... ale nešlo to jinak, navíc každý jiný by si dávno uvědomil co ode mě očekávat, když by mě zažil v těch a oněch situacích. Ale je to chlap a tak si z toho stejně bude pamatovat jenom moje prsa a polibky, snad. Ikdyž to na věci nic nemění....
Hmmm... připadám si jak Barney z HIMYM u dnešního dílu, jak se snažil vzpomenout na všechny holky, se kterýma se kdy vyspal a ublížil jim a najednou se mu v hlavě rozjede nekonečná prezentace portrétů. (Nadsázka samozřejmě.) Mým cílem není ani to první ani to druhý, ikdyž se to občas zadaří, ale mám kolem sebe prostě moc mužů. Což mě nutí srovnávat a přebírat(přebírat jako vybírat) a chovat se tak, jak jsem se nikdy nechovala.
V těchle deníčkových zápisích si užívám to, že tu můžu psát stylisticky převrácené věty, což bych si jinde nikdy nemohla dovolit. Jednoduše relax a naštěstí stylistické chyby nebijou do očí tolik, jako ty pravopisné (ikdyž ty se tu taky dají najít.)
No nic, nějaké to letem světem životem mám na čas odbyto a o ostatním si povíme až jindy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama