Unaveni sluncem

2. srpna 2012 v 21:49 | Bezejmené Esko |  anoing music in my head
Včera jsme konečně s mojí drahou bláznivou kamarádkou (F.) ,byly koupit lístky na autobus do Srbska a mě to připomíná jak moc se mi nechce někam, kde nikomu nebudu rozumět a budu v kuse s jedním člověkem. Sice budu cca. po třech letech u moře, teda téměř po pěti, protože v Anglii jsem viděla moře tak deset minut a ještě k tomu mělo v tý době maximálně tak 15 stupňů a to se tedy moc nepočítá. Budu tam moc fotit a celý dny se válet... jenže já nejsem na ponorkovou nemoc připravená, vydržela jsem čtyři dny na fesťáku s Anetou a zjistila jsem že po nějaké době se vám zprotiví snad každý a zvlášť, jestli o tom člověku pochybujete už před cestou. Myslím že pokud obě těch deset dní přežijeme, dá se to považovat za úspěch.
Potom jsme byly v nehtovém studiu, kde jsem (zas!), pod jejím vlivem udělala největší chybu svého života (nadsázka samozřejmě) a nechala si udělat umělé nehty. Oni vlastně vůbec uměle nevypadaj, protože jsem zdejší manikéry vyburcovala natolik že mi je zkrátili na maximum, ale stejnak je to strašné porušení mých zásad. Znáte to, plná peněženka a vy nevíte co s penězma, zakažte tenhle stav!
Po asi hodině co necitlivým pilováním a brousením mučili moje nehty a dlouhým čekáním můj psychický stav, jsem si znuděná zakázala jet metrem, protože autobusem je to přece blíž. Jenže naneštěstí, zrovna opravovali silnici a na ní všechny linky mým směrem. Zamumlala jsem něco o své smůle a rozhodla se jít pěšky. Což jsem trochu podcenila, pak jsem se unavená a zmohlá sluncem nekonečně dlouho trajdala po silnici. Až konečně 273!
Po cestě jsem mezitím zjistila že mi psal Z. s pozváním na pivo, původně bych to asi znechuceně odmítla, když jsem viděla zmínku o tom že když už, tak na chvíli, protože se chce vyspat (Takle to vážně vypadá na slibný večer!), jenže v tomhle stavu se představě vychlazenýho Fénixe (nebo čehokoliv jinýho) nedalo odolat. (Ano, není mi 18 a piju pivo, popravte mě!)
A tak... jsem ignorovala všechny zmínky o unavenosti, (ano jsem sobec), ale i tak jsme si celkem zajímavě popovídali. Zasmála jsem se všem jeho oddaným milenkám, jeho děsnému chování k nim a taky jeho názorům k monogamii. Zvláštní, někdy bych ho za ty jeho názory nejradši trefila, ale stejnak si s ním ráda povídám, možná právě proto. A domluvili jsme se na společném výletě. Myslíte že na jednodenním výletě taky hrozí ponorka?
Jak už jsem řikala, skončili jsme celkem brzo a tak jsem ještě stihla Sex ve městě. A téma? Monogamie. Jaká ironie.
A dnešek? Ten byl docela vydařený. Po dlouhý době jsem si dokázala že jsem opravdu holka a byla jsem nakupovat. Věci na brigádu (BRIGÁDA! BRIGÁDA!), plavky, mimochodem nenávidím všechny ty obchody co nás,prsaté lidi diskriminují a nutí nás aby jsme nedobrovolně pobuřovali okolí. A taky žabky, protože moje milované dvouleté sandálky nepřežily Benátskou. R.I.P. A též... mě jeden pán mě pozval na kafe či zmrzlinu, tak mě ti "na kafe zvoucí pánové" začali chybět.
Sakra... nehorázně mě štve že jsem v tom přijímacím článku do AK, udělala tak hloupou chybu. To se může stát jenom mně. Splíst si impulz a impuls? Můžu čekat že mě lidi budou mít rádi?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 all-is-magic all-is-magic | E-mail | Web | 11. srpna 2012 v 11:14 | Reagovat

Takovou malou chybu neřeš, budou tě mír rádi i tak :)

2 Lennroe Lennroe | 16. srpna 2012 v 21:55 | Reagovat

Impuls, Impulz, já ani sama nevím, co je dobře. Ale líbí se mi tady. Jo s ponorkou je to těžký... mám dvě nebo tři kámošky s kterýma mi to nehrozí ani po tejdnu a pak mám ty, co mi rvou žíly už po pár hodinách. Ale s klukama ten problém nemám.

3 Bezejmenné Esko Bezejmenné Esko | Web | 17. srpna 2012 v 11:57 | Reagovat

[2]: Já taky ne, kluci se mi prostě jen tak nezprotiví.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama