Frivolní

18. července 2012 v 16:04 | Bezejmené Esko |  anoing music in my head
Ráno jsem se s nadějí podívala z okna a pak se asi jako málokdo dnes zaradovala. Prší! Jestli prší můžem dnes být se Zetkem spolu, jenom on já a záminka lekce na kytaru. Ani nevím proč po jeho společnosti, tak prahnu, když mi celých čtrnáct dní, byla protivná každá esemeska. Dyť je to egoista, kterému na mě pranic nezáleží. Ale je to jeden z lidí se kterým se nebojím myslet nahlas a proto mu lecos odpustím.Asi jsem ho neměla nikdy začít svádět, nebo se nechávat, ale vždyť já už to jinak ani neumím. To mě docela děsí.
Včera mě máma označila za frivolní, to už je kousek do děvky a přitom co ona ví? Maximálně to že se občas sejdu s nějakým kamarádem. Pravda, každou chvíli s někým novým, ale co to znamená? Že s každým spím? Že každého podvádím? Ach ty zastaralé názory.
A ikdyby, nemám už teď ani to základní svědomí, co by mi v tom bránilo.
Áčko, Géčko, Déčko.. možná že jedinné k čemu mi tenhle románek bude dobrý, bude že se naučim něco víc.
Spousta věcí se změnilo, spousta lidí se s někým rozešla, s někým novým si začala, jako by všichni začínali od začátku. A u mě? Maximálně se objevil nový ctitel. Nevím co s ním, zjistila jsem že mi na něm fakt záleží a nevim jak mu vysvětlit že by to nešlo, vůbec zacházet s lidma asi neumím. Dyť trápit se kvůli mé osobě, je ta nejzbytečnější věc na světě.
Kéž bych už objevila lístek na Benátskou! Zrovna teď kdy jsem si Landu tak oblíbila, nikdy jsem ho neměla ráda, kvůli některým písničkám a kvůli minulosti, jenže jeho texty a hlas jsou tak geniální, že je mi vlastně jedno na co odkazují.
Ztracené to dny, ty návštěvy u babičky, jedinné co jsem dneska udělala je že jsem přečetla asi dvacet stránek knížky, vyfotila asi deset makro fotek kytek a dopsala tenhle článek a to jsem na tom ještě dobře.
A na dokončení zbytečného článku, Robeinina fotka slaví úspěch, laikla mi jí "nejkrásnější", nejuznávanější, dylina ze základky a to už je čest. Neboli, kvůli troše photoshopu se svět zblázní.
http://www.youtube.com/watch?v=n9s-IaxRSbo
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama