Chtěli byste se na facebooku jmenovat Joy Division?

25. července 2012 v 14:56 | Bezejmené Esko |  anoing music in my head
Hloupá otázka. Ačkoli Joy Division jsou ti úplně nejdokonalejší, pojmenovávání se podle kapel nehodluju. Ale zní to vtipně.
Po včerejšku mě strašně potěšilo, že mi někdo dokázal říct: "Donutila jsi mě, abych se nad sebou zamyslel." Je to divné, ale potěší vás to že můžete mít na člověka svými stížnostmi a připomínkami nějaký ten vliv, kromě toho že toho člověka naštvete. Ikdyž možná ten člověk zůstane stejný jako doposud. No, nejsem v tomhle směru moc optimistická, ale bylo to fajn.
Včerejšek byl vůbec moc fajn, jako ve snách si pamatuju jak ke mě přišel otec a vyptával se kde jsem byla a já mu v polospánku odpovídala, ani už si nepamatuju co. No trošku problém.
A stal se zázrak! Ozvala se mi už dávno ztracená nabídka na lístek na Benátskou. Ano sice už mi to nenahradí ty vyhozené peníze, tim že jsem ho ztratila, ale stejně budu platit o tři stovky míň a to už nejsou úplně zanedbatelné peníze. Pro mě určitě ne.
Zjistila jsem znepokojivou věc, že depresivní články znějí mnohem líp, než ty pozitivní a mám v nich jaksi mnohem víc co napsat, ikdyž jestli tu bude ta reklama na Silan co běží na blog.cz, vyhrávat a sama se zapínat tak o vteřinu dýl tak se asi z pozitivního článku stane depresivní. Držte už hubu!
Ach, jo tohle je už třetí pizza z krabice za poslední čtyři dny a pořád mi chutná. Ať žije staropannenský život! Zvláštní, když se řekne starej mládenec, každej si představí frajera co se neváže a užívá si života a když se řekne stará panna, tak obecná představa je ošklivá, zamindrákovaná chudinka. A přitom by to principálně mělo bejt to samý, dlouhodobě nezadanej člověk. Diskriminace!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama