Jaro a zvláštní úvahy.

2. června 2012 v 14:22 | Bezejmené Esko |  anoing music in my head
Myslim že s tímhle článkem možná půjdu dost s kůží na trh, ale možná je to i jedno.
Najednou na všechny leze jaro a já nevím co s tou mužskou pozorností mám dělat. Zkusit jí nějak využít či se jí úplně stranit? Nevim, stejně budu za mrchu ať udělám to či to. Možná jenom přeháním, no možná... S málokým ze svých údajných ctitelů si dokážu něco do budoucna představit a to je pak právě ten problém. Co pak mám dělat? Zvláštním způsobem se bojím že mi z ní možná nezbyde vůbec nic a já budu mít zbytečný komplexy, ikdyž z některých projevů "obdivu" moc štastná nejsem, tak ale stejně. Pořád je to to čím si tak nějak zvedáte ego, přiznejme si to.
Pak je tu ten osudný práh zvrhlosti. Každý to má jinak a ten submisivní co se podřídí je pak z toho druhého nešťastný. Řikám si občas, najdu někdy někoho co bude stejně zvrhlý jako já? Ani ne moc, ani ne příliš... Ale i tohle sousloví znamená pro každého něco jiného. Holky pro protistrany vymyslely názvy Dudlíci a Úchyláci. Ve vyhroceném stavu by mi nevyhovoval ani jeden, ale vím že zlatá střední cesta se v životě moc často nenachází.
Nástražná mina všech konverzací s opačným pohlavím téma sex. Jakmile dáte najevo že vám tohle téma nevadí jsou jak v horečném stavu a už nemůžete probírat skoro nic jiného a ještě k tomu si vytvoří takovou mylnou iluzi že jste zkušená a ve všem zběhlá. Ach ta iluze...! Vlastně i se stejným pohlavím s tímhle tématem narážim, ale v jiném směru... Pro vysvětlení, kdo znáte městečko TP, všechny kamarádky mi přijdou jako Donny jenom já jako ta ... Laura. Ale já nechci být člověk co už se pomalu nedokáže bavit o ničem jinym, vždyť tyhle lidé mají táááák omezené obzory.
Potřebovalo by to nějakého kamaráda u kterého by to bylo tabu, aspoň z části, jenže se Zfackovaným si neumím představit něco jako kamarádství a s Jéčkem... minule jsme se bavili i dýl, ale měla jsem blbou náladu a mám pocit že jsem si to u něj pokazila příšerným způsobem. Přitom by byl fajn, je to tak trochu magor, ale určitě by dokázal vyslechnout, protože je na kamarádství s holkama zvyklý a přitom si žádná nestěžovala že by po ní nějak vyjížděl. Ten pocit že si s někym nemáte co říct, je strašný...
Pak je tu ještě vrchol pyramidy... ten co se mi nikdy nezprotiví... možná bohužel, protože bych i potřebovala podobnou psychickou zamilovanost zažít s někým jiným, znáte platonické lásky.
Ještě jeden problém tohoto rázu a dám pokoj, slibuju. Kamarádky a jejich šamstři, jsem na tohle docela alergická na jakýkoliv vztah mezi námi. Jsou tři možnosti: Buď jsem ten křen a žárlim, nebo si mě nevšímá a moc se nevídáme a pak je ten poslední, tajně mě ehm "balí", jako zažila jsem už jednou, jak se to zvrtlo a víckrát to nepotřebuju! Poměr mezi tím jak si vážím té holky a jak úletu co by se stal, je neúměrný. Jo možná to zní trochu blbě z té matematické stránky, ale snad ta pozitivní morální stránka to převyšuje.
Dělám ještě spousty chyb v těch mezilidských vztazích a myslím že ještě dlouho budu.
Co jinak?
Ve škole jsem zjistila že všechny čtyřky si můžu ještě teoreticky opravit, což zkazilo můj plán říct si že to nemá cenu a nic nedělat. Škoda... Jinak vztahy ve třídě strašný stereotyp a ještě k tomu mě Němka minule málem vyburcovala k tomu abych jí řekla: "Drž hubu!", což je na flegmatika jako já docela výkon.
Stáhla jsem si konečně alba od kapel co už ták dlouho chci, ale zvláštní zákon schválnosti že se mi rozbila buď empéčtyřka nebo sluchátka, doufám v to druhé a ten zvuk v tom vážně nejde poslouchat. Chápete to??
Už asi přestávám věřit mé čtenářské schopnosti, Zločin a Trest byl dobrý možná tak na sporťáku, když jsem se nudila a teď se vždycky najde něco lepšího na práci, takže to zas odnášejí jízdy v metru a nudné vyučovací hodiny.
Ke kulturním zážitkům, zítra bych měla jít na jakýsi konzert s Anetou, mimochodem zas akce zadarmo, ale vzhledem k tomu že Aneta je čindál větší sobec ani se mi tam nechce.
Snad jste po přečtení článku pochopili tu metaforu "Jaro" a nebudu muset číst nějaké blbé komentáře.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Laithé Laithé | Web | 5. června 2012 v 16:46 | Reagovat

To jaro, o kterym tu mluvíš, jsem vždycky nesnášela... :D Ale aspoň už mi nemáš co závidět, když nic jinýho. ;)

2 Bezejmenné Esko Bezejmenné Esko | Web | 6. června 2012 v 15:18 | Reagovat

[1]: No jó no :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama