How are you? I am still alive... still alive.

18. června 2012 v 15:41 | Bezejmené Esko
Nenuťte mě chápat chování mých spolužaček. Jo provařený téma,ale.....PROČ? Nejsem si jistá jestli v tom prostředí, ještě pár těch týdnů vydržim, protože mi to tam všechno tak leze na nervy, že to nemá obdoby.
Za prvé chování slečny X a slečny Y:
Slečna X a slečna Y byly v prváku kamarádky na život a na smrt, jenže na začátku druháku si slečna X slečny Y přestávala tolik všímat a tak se Y začala bavit s další kamarádkou slečny X. Pak ani nevim kdy byl ten zlomovej den, se přestaly bavit úplně a začaly se ignorovat. Nikdo nevěděl přesně proč, slečna X tvrdila že už jí není moc dobrá a že se nechce bavit zároveň s ní a s její nejlepší kamarádkou, že neví proč se s ní slečna Y bavit nechce a že žárlila na její společnost kluků, protože nikoho nemá a taky co se ví s nikym nespala. Slečna Y zas řikala že nemohla snášet že se slečna X bavila jenom o tom koho kde ojela a s kym kde chlastala a že byla úplně blbá. Vedlo se kvůli tomu miliarda skrytých intrik, válek a i přímých konfliktů, každej se kvůli tomu manipuloval až sám nevěděl na jakou se má dát stranu. A to všechno proto, aby si jednou slečna X zničehonic sedla ke slečně Y a začaly se bezproblémů bavit? Mě vadí že poslouchám spousty strašnejch a nepravdivejch žvástů, z důvodu aby mě ten první poštval na toho druhýho. Mimochodem slečna X zas napsala status, z kterýho bylo z podtextu naprosto jasný že je o klukách a chlastání a slečna Y ho komentovala slovy: "To mi musíš vyprávět!"
Né už si nehraju na to že něco chápu!
Pak mě ještě okrajově sere Němka a její vnucování se. Je jedna dvojice ve třídě co se vždycky ve třídě tak pubertálně pere a škádlí, jo co se škádlívá se rádo mívá... Jenže Němka jaksi nechce pochopit že jí v roli štítu a komentátora jaksi nepotřebujou. No možná jí jednou dojde že i její: "Vraz mu pořádně!" už ignorujou. Být pátý kolo u vozu je jistě nepříjemné, ale být pátým kolem u vozu dobrovolně?
Dost času teď trávím s Bruslařem, když už jsme u těch šifrovacích přezdívek. Docela si s ním i rozumim a ta jeho zvláštnost je výhodou a příjemnou příležitostí jak se vymámit s takového toho stereotypu stejných lidí se kterými se většinou bavim. Nikdy bych neřekla že si s ním budu rozumět, s takovým věkovým rozdílem, hold mám svého ctitele pedofila. Byla jsem docela hazardérka, že jsem si s ním něco začala, ale což hazardování se v tomto případě vydařilo. Tak je fajn, občas být s někým na kom není vidět že se se mnou baví jenom pro to aby mě dostal do postele.
Sakra u toho počítače se válím stejně jenom proto abych udělala nějaký podrobnosti na zítřejší prezentaci, kde vůbec nevim kde začít... a místo toho stejně jenom dokončuju bezvýznamný článek a hledám písničku od Joy Division u který si nemůžu vzpomenout na název. Sakra kolik dobrých písniček už jsem zapomněla a kolik dobrých kapel ještě neznám a třeba nikdy znát nebudu se svým ignoranstvím?!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aailyyn Aailyyn | Web | 23. června 2012 v 14:45 | Reagovat

Asi tě nepotěším, ale na střední škole je to normální. S dnešními mladými lidmi cloumá puberta ještě dost dlouho, protože to prostě jsou bezstarostné děti, které automaticky jdou někam na střední školu, aniž by o jejím výběru přemýšleli. Je jim to fuk, za svou volbu nemají zodpovědnost, nepřemýšlejí, rodiče je v tomhle věku vždycky někam dostrkají. Podle toho to pak vypadá. Jejich jedinou starostí je ve škole kdo s kým, kdo se s kým kamarádi a kdo s kým už ne, kam jít v pátek zapařit a tak.

2 Bezejmenné Esko Bezejmenné Esko | Web | 23. června 2012 v 19:11 | Reagovat

[1]: Taky si myslim že by to bylo všude stejný, ikdyž řekla bych že někde se přece jenom najde těch rozumných jedinců trochu víc.
Na dnešní oslavě s přespávačkou jsem se přesvědčila o tom, že společné chlastání dělá ještě víc problémů a hádek, tam kde by vůbec nemusely bejt.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama