Znáte ten pocit?

14. května 2012 v 21:52 | Bezejmené Esko |  anoing music in my head
Znáte to když jednou v životě uděláte fakt všechny povinnosti, které jste si předsevzili a můžete jenom se válet a mít ten dobrej pocit bez výčitek? Né všechny dobře, jenom pár, ale i to je úspěch u člověka co si na všechno vzpomene na poslední chvíli a pak tu představu zavrhne, že už to nemá cenu. A válela bych se stejně a výčitky bychtak jako tak neměla, jen mimochodem, ale ten pocit je k nezaplacení.

Znáte ten úchvatnej pocit ničím neohroženého vítěztví? Rozvedu:vítězství ve slovní bitce. V té fyzické bych nedokázala vyhrát, ani v nejdivočejších snech, hold křehká dívka. Ale v té slovní potřebujete dvě věci: zdravé ego a pohotovost. A s dobrým soupeřem se občas zadaří obě věci někde vyhrabat,...

...ten pocit neohrožené upřímnosti, spojené s ironií a výsměchem. Sláva sarkasmu! Chápejte s normálníma lidma si nedovolím se takle bavit, nenápadně je urážet je, natož se jim vysmívat, mám je na to moc ráda. Se slabým soupeřem to taky nemá cenu, nepochopí to. Ale on, byl to co sem potřebovala, člověk kterej mě deptal nejmíň dva roky a myslela jsem si že se nedá ničím porazit. Áhhh jak jsem byla hloupá, ale vůbec mně to teď netrápí, protože už nejsem.

Znáte to jak se můžete vysmát ostatním a zároveň sami sobě a všechno hodit za hlavu. Ách...

Znáte?? Když vám někdo něco bez přetvářky závidí? Zní to hnusně, ale hold asi to tak má každej. Nebo teda každej, kdo to tak často nezažívá.

Znáte to když do člověka najednou vidíte? Vidíte že je na tom špatně, ikdyž se snaží o opak? Ne že by mě to v některých případech těšilo, ale přici jen fajn to částečné čtení myšlenek...

Jo, jo hroznej článek, prostě jsem si chtěla vychutnat ten pocit že tu můžu řešit věci který bych jinde nemohla a ještě se v tom vyžívat. Mimochodem, znáte ho??
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama