Okolí se asi spiklo...

17. května 2012 v 21:49 | Bezejmené Esko |  anoing music in my head
Vlastně mě nezajímá že to nikdo nebude číst, blog přežije všechny krize, to je jasná věc.
Zdá se mi to jako hloupý zákon schválnosti že zrovna teď když se chystá ten cyklisťák, zase mi začli lízt všichni ze třídy na nervy a přijde mi že si tam s nikym nemám co říct.
Že jsem na chatce se svym spolkem neřešim, jsem možná i ráda, ikdyž za pár hodin asi nebudu, (což mi připomíná že ještě nemám sbaleno). No nic.
Jenže všichni mí stoupenci pomalu odcházejí a počítám tak nějak s tim že pokud po mě někdo hodí pohledem, budu mu nekonečně děkovat. Samozřejmě můžu zase hodit, takovej ten pohled nezajímáte mě a na holky být kvůli tomu hnusná, jenže tenhle postoj mně už dávno přestal bavit.
A to ani nemluvim o tom že třeba vůbec nepočítám ,že budu slavit narozeniny jednoho kluka, co je tam hodlá slavit.
A vůbec nemluvim o tom, že se bude řešit firma, firma a firma, funkce a další a to je ták otravný. Jako v samotný podstatě, by mi to ani nevadilo, ikdyž vim že nám to krachne a tak.. Vadí mi jedna holka co má právě tu vedoucí funkci. Jestli jí budu muset půl roku poslouchat, asi skočim z mostu, fakt. Néé..
Leze mi na nervy asi všim co o ní vim. Taková ta co by se jí s trojkou na vysvědčení zhroutil svět. Taková ta ambiciózní. Taková ta co se všude cpe, nevim asi by mi nevadila kdyby dělala tohle, ale jakým způsobem? Taková ta co přijde i k lidem co jsou na ní alergičtí a začne jim cpát svoje radosti a problémy. Taková ta co řiká každýmu, každýmu i výše zmíněným lidem Zlato, to mě na ní asi nejvíc vytáčí. Taková ta co dá přednost každýmu klukovi ve třídě před kámoškou. Taková ta co chodí po škole v podpadkách a na potkání vypráví nekonečné story z tanečního. Taková ta,co je panna a všem ostatním potom co uslyší výčet jejich zkušeností, řekne že jsou děvky. Taková ta co dělá vegetariánku, aby se mohla s klukama o něčem bavit. Taková ta, co si neustále stěžuje na svojí "tloušku", nebo na "zdravotní problémy". Taková ta co na facebooku každej týden brečí kvůli jinýmu klukovi, asi si jí smažu. Jo! Ale tím se to nevyřeší...
A jo teď jsem si uvědomila, že jsem vlastně jako Někdo, že pomlouvám lidi na svém blogísku. Protože, představa že až jí ráno potkám u skříněk a pudem nahoru a ona mi bude něco vyprávět a já jí řeknu tohle, je totiž velký sci-fi.
Moje upřímnost není bezbřehá.
Chtěla jsem psát o všech, tak nějak obecně, jenže zvrtlo se to. Sakra. Prosím o odpuštění...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 gdtdt gdtdt | 17. května 2012 v 21:52 | Reagovat

ahoj <<< <<< okolo 00:00 se Tvé nej lásce bude o Tobě zdát a uvědomí si, že tě milujepokud to nepošleš 10 lidem do 1 hod. čekají tě problémy ,pozor!Jestli to budeš ignorovat bude Tě Tvá láska nenávidět a Ty budeš mít 4000dní smůlu. Ve čtyřech dnech od někoho uslyšíš, že Tě opravdu miluje!!!Když přerušíš ...tenhle řetez budeš mít navždy smůlu takže to pošli 2o lidem...

2 Irwain Nornossa Irwain Nornossa | E-mail | Web | 17. května 2012 v 23:29 | Reagovat

Dobrý, jen pomlouvej. :-D Ona je to sranda.
No, tak je slečna ambiciózní… Jednoduše se s ní nebav. :-)

3 Bezejmenné Esko Bezejmenné Esko | Web | 18. května 2012 v 15:56 | Reagovat

[2]: A otázka vetší návštěvnosti prozrazena, pomlouvání! :D
Zkouším se s ní bavit co nejmíň, třeba mě jednou přestane tolik štvát.

4 Irwain Nornossa Irwain Nornossa | E-mail | Web | 18. května 2012 v 17:08 | Reagovat

[3]: Stále nechápu jednu věc. Když se s někým nechceš bavit, tak proč se s ní bavíš vůbec? Nebavit se s někým je přece tak jednoduché.
A ano, vyšší návštěvnosti by pomlouvání mohlo pomoct. :-D Lidi to milujou. :-D Jsou to přece jen zlomyslný bestie.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama