Vina x nevinnost...

13. března 2012 v 20:21 | Bezejmené Esko |  anoing music in my head
Musim být pořád mezi lidma, ikdyby bych se měla vnutit komukoliv, prostě nesmí nastat stav, že zůstanu sama a prohloubí se to věčné užírání a výčitky svědomí a opovrhování sama sebou. Vím že bych se zbláznila, kdyby jo.
Neustále mluvim, lovím z éteru ty nejzažší témata, melu blbosti jinak řečeno. Ale i tak se mi to pořád připomíná, i těmi největšími blbostmi, to je prostě tak když si k člověku vytvoříte vztah, tak vám ho připomíná každá blbost, ale za normálního stavu si toho nevšímáte.
Byly jsme v Tally Weil a já už jak jsme tam vešly věděla že je zle. Nejenže to byl Její oblíbenej obchod, ale i tam začala hrát písnička, stupidní disco... pop, možná rap. Nevím normálně to neupřednostňuju, měla jsem jí ráda jenom proto že jsem jí s Ní poslouchala.
Byla jsem v Mekáči za idolem, a připomnělo mi to že už Jí o tom nikdy neřeknu.
Pak jsem obcházela Florenc a vzpomělo mi to jak jsme se fotily na té nástěné zdi v tý galerii.
Vždycky mi to připomene moje chování a vyvolá to vlnu nenávisti ke mně.
Mám pocit že vůbec nemám právo vůbec se cpát a už ani náhodou něčím dobrým, nemám právo se smát a být spokojená, nemám právo myslet na idola, nemám právo aby na mě lidi byli hodný.


(...)
Alkohol neomlouvá, ale nikomu nevysvětlím že jindy bych na to ani nepomyslela.
Že jsem se ráno probudila s pocitem absolutního znechucení a nepochopení. Je docela těžký nenávidět sama sebe. Je těžký, když tentokrát opravdu za všechno můžu já.
Je těžký vyprávět tohle jiné kamarádce a říkat jí, že tohle by se v našem případě nestalo. Ani nevím zda-li jsem si tím jistá. Oni ve mně probudili pocit, že jsem všehoschopná a bez svědomí.
Vlastně bych chtěla aby mě to trápilo víc. Je opravdu těžký řikat už se to nestane, je opravdu těžký říct že v životě nebudu pít, budu a jednou nastane situace kdy zas budu všehoschopná a budu dělat nepochopitelné.
Vzpomínám si jak jsem v tu chvíli měla ten vítezoslavný pocit, že jsem dosáhla svého, ačkoli... svého jsem nedosáhla, to spíš on. A to mě štve nejvíc, že on je nevinnej a mě nikdo věřit nebude.
Vzpomínám se jak jsem se nechala přemluvit ať k nim jdu, oni po sobě zase lezli a mě nezbývalo než koukat. Bylo to od nich tak bezohledné.... ale neopravňuje mě to. Vůbec.
Vzpomínám se jak jsme se fotili a on mě ošmatával, jak se jednou pohádali a on mě zval k sobě domů, ale neopravňuje mě to. Naprosto vůbec.
Vzpomínám si jak jsem s ní byla vždycky, když se pohádali, podvedl jí, nebo jí zmlátil a utěšovala jí a za pár hodin s nim zase byla a já s nima musela bejt, jelikož byl neúnavný a ona s nim chodila a já to musela respektovat.
Jak jsem chtěla být pár hodin s ní a pak přišel on a mě zbývalo buď odejít a nebo být statečná a zůstat tam. Doufat že se možná ještě pohádaj a možná si pár minut popovídáme.
Ale tohle už mě vůbec neopravňuje.
Ani to že jsem žárlivá mrcha, ale v životě jsem vztah "nezničila" úmyslně a vědomně. Tohle vlastně tak vlastně taky nebylo... ale s čistým štítem řeknu že jejich vztahu nebylo škoda. A stejně jsem ho nezničila, protože on z toho vyšel naprosto nevinně.
Málokdo si umí představit moje místo, ale rozhodně mi to za tohle kamarádství nestálo.
Nikdy jsem nedokázala být mrcha tak že si jdu za svým, vždycky tak že jsem byla blbá a pak jsem byla za mrchu označena.
Vím že cokoliv napíšu budu děvka s naprosto žádnýma morálníma návykama. Jako ta úplně nejhorší...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Izobel Izobel | 19. března 2012 v 19:54 | Reagovat

Wow. Moje abstinentní já vstoupá výš a výš. ... No záleží,co máš na mysli pod slovem ''mrcha''.. jestli vyloženě tu holku,co přebírá s kluky a jde s každým či opak hodné holky.

2 Bezejmenné Esko Bezejmenné Esko | Web | 19. března 2012 v 20:27 | Reagovat

[1]:
No trošku absurdní příhoda, ale už je to všechno vyřešené a odpuštěné a nestalo se nic takovýho jak to vypadá.
Většinou mě lidi označej za mrchu ať už za líbání kluků co někomu patřej, tak za ošklivou upřímnost a nebo to co se jim prostě nelíbí.
Otázka je kdo je hodná holka. Ty nějakou znáš?

3 Izobel Izobel | 19. března 2012 v 23:03 | Reagovat

[2]: Tak to jo. ..Pfff,těch je!

4 Bezejmenné Esko Bezejmenné Esko | Web | 19. března 2012 v 23:39 | Reagovat

[3]: Myslím že tak nějak čistě nevinná hodná holka asi není, ale zas nevím co tím myslíš. :-D
A mimochodem, narazila jsem na tvůj nový blog a rozhodla jsem se jako hodná holka že ho nechám na pokoji, brzy by na to přišla i Danger a myslím že její pozornost nějak zvláš´t nepotřebuješ...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama