Hetero,homo a bi...

18. listopadu 2011 v 19:09 | Bezejmené Esko |  Veškeré smysluplno
Na bisexualitu maj lidi názory různé, už co jsem viděla tady na blogu, nebo obecně. Je to teď obecně dost moderní téma.
Někdo tvrdí že každej je bisexuální, aspoň v nějaký části svého života. Což je podle mě blbost, znám lidi co by k tomuhle nidy nezklouzli, tím jsem si jistá.
Nebo je taky názor že bisexualita jako taková neexistuje, že je to jenom přechodné období. To je asi ještě větší hlod.Když tak už se jako homosexuál narodíš a ne že seš chvíli hetero pak na oboje a pak skončíš mezi teplejma. Na tohle snad žádný přechodný období být nemůže. Ale co je pravda i v tomhle oboru je dost pozérů.
Takový pozéři se najdou na každý diskotéce. Vždycky tam najdete dvě líbající se holky který to dělaj buď z nudy, nebo z touhy o pozornost nebo z jiných vožraleckých důvodů. Obecně strašně moc holek o sobě tvrdí že jsou bisexuální, aspoň já jich znám víc než říkají statistiky. Možná si myslej že budou zajímavější, snad pro kluky..? Tohle gesto spíš potvrzuje jejich heterosexuálnost. Ale nevadí ať si každej dělá co chce.
Naopak bisexuální kluky nikdo nepropaguje. Kdo ví proč? Asi proto že to holky vůbec nevzrušuje a nebo proto že jsou obecně míň tolerantní k čemukoliv.
O to víc mě rozesmály tyhlety články na blogu který skoro všechny řikaj: Neodsuzujte je, jsou to lidi jako my. Copak je někdo odsuzuje? A nejvíc to zabila jedna blogerka která napsala: "Já se třeba špatně učim, někdo je bisexuál, každý má nějaké chyby". Ach jo, copak je tohle nějaká chyba? Vždyť to můžou být lidi naopak lepší... Možná bych chápala i homosexualitu jako chybu, že se nemůžete dál rozmnožovat... ale tohle? Je to jenom víc možností volby. A navíc láska si nevybírá, ani mezi pohlavím. Ani to kdo se ti líbí.
Jo dobře se mi je obhajuje... Taky jsem se ve slabých chvilkách označila za bi, a teď toho lituju. Protože si mě zařadili do kategorie pozérek s diskoték nebo žhavých holek co jsou v každém druhém pornu (ne že bych na to koukala,ale přijde mi to..), nebo lidí ze Střeleckého ostrova.
Z bisexuálek co znám je jenom co o ní vím že je opravdová. Kamarádky známá. Nejhorší je že se do ní asi zamilovala, nebo jak to mám nazvat. Pořád se na ní lepí, z každýho setkání vytěží aspoň pusu. Musí to být asi peklo, pořád doufat že se u ní něco změní a nebo že bude unavená nebo ožralá. Stejně jí musí být jasný že nemá naději.
Tak tím bych to skončila, nevím proč ale o tomhle tématu se mi celkem špatně píše.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama