papír s pár písmeny a čísly který znamenaj hrozně moc....

1. července 2011 v 14:39 | Bezejmené Esko
Ani nevíte jakej jsem vám včera napsala článek... kterej se mi pozdějc smazal. Moc mě nabaví psát sem úplně to samý jako včera, ale slíbila jsem si že sem budu psát každej den, tak tedy píšu.
No je to pravda. Vysvědčení ubohej cár papíru s čísly a slovy znamenající čísla, co pro někoho znamená strašně moc. Nevim jestli jste to zaregistrovali, ale včera kvůli němu jedna holka spáchala i sebevraždu. Tedy není to jistý, mohlo to být cokoliv, já bych teda kvůli vysvědčení odnikaď nikdy neskočila. Já jsem se svým vysvědčením svým způsobem i spokojená. (zaregistrovali jste kolikrát je tu obsažené slovo vysvědčení?), je mi jasný že už od sebe nemůžu čekat žádný vyznamenání. U nás ho totiž neměl nikdo. Jedna holce to zkazila trojka a další zase měli až moc dvojek. Stejně je to divný, celej rok se snažíš, učením strávíš několik hodin denně, ve škole skoro polovinu života. A pro co? Pro ubohej list papíru na kterym je v lepším případě obsaženo slovo prospěl/a s vyznamenáním. Pak ho dáte někam do skříně a za pár let už ani nevíte kam vlastně jste ho dali. Ale na druhou stranu, váš život hrozně ovlivní jestli máte v kolonce matematika číslo 4 anebo 1. Absurdní že?
Potom co jsem vysvědčení ukázala rodičům a uložila hluboko do skříně jsem šla na comparzovou registraci. Kamarádka mě do toho navezla a já ani pořádně nevěděla o co šlo. Takže možná,možná mě někde někdy zahlídnete (ikdyž samozdřejmě nebudete vědět že jsem to já :P). Jo no, už je to tak nová filmová hvězda. :D Byl to teda docela zážitek. Vyplňování toho jestli chcem hrát v oblečení, v plavkách, nahoře bez a nebo nahý... Přeměřování mír. Kamarádka kvůli tomu zpanikařila, ale tak o co jde, (110,90,101) nemám takže je mi to docela jedno. Pak focení. Absolutně jsem nechápala co po mě ten fotograf chce a ty fotky mi ani neukázal, takže očekávám že to bude taková katastrofa že si mě budou vybírat akorát na natáčení lidí ve tmě... nebo tak něco :D. Bylo tam docela dost lidí. Když jsme odcházeli tak fronta přes celou ulici... Dokonce tam přišel i jeden bezdomovec a přeměřování jsme tý slečně fakt nikdo nezáviděl :D. Takže jsem hodně natěšená na svoje herecký zkušenosti...jo a kdyby se mě náhodou něj. náhodnej návštěvník zeptal na to jak se jmenuje ta agentura, tak to už nevim. Tak si to ušetřte. Pp
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 5:31 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama