Červenec 2011

A ty voláš: „Ať prším ještě!“

31. července 2011 v 19:14 | Bezejmené Esko
(Prázdný perex. Nečekaný...)

Tentokrát optimisticky...

24. července 2011 v 22:41 | Bezejmené Esko
Miluju kocovinu!! Vždycky po ní nedokážu tak den,dva jíst...ale to je přece bezvadný! Víte kolik se dá opíjením zhubnout? Zvlášť když s tím ještě spojíte počátečními bulémickými náviky. Škoda jenom že si tělo na alkohol zvyká...kdybych tuhle drastickou "dietu" chtěla aplikovat tak bych si musela pořád zvyšovat dávky. Búh ví kde by to skončilo... :D
Tak z jiného soudku. Dneska jsem konečně byla na TOM Harry Potterovi. A protože jsem tu knížku četla už dost dávno a úplně do podrobností si to nevybavuju, tak jsem k tomu poprvé neměla žádné výhrady. Ikdyž škoda že ty herci přece jenom nejsou trošku hezčí a škoda že na konci neukázali trochu víc přestárlých lidí a trochu víc Harryho dětí...škoda že v celé historii HP filmů nedali víc prostoru vedlejším postavám a škoda že (jsem hodně blbá ale to jméno si fakt nepamatuju)...B. bratr víc nevyprávěl o Arianě. No to bude asi všechno, už to začínám přehánět. A taky je (naposled) škoda že si z tý knížky toho ještě dost pamatuju a tak to pro mě není vůbec napínavý. :( Jenom si vždycky řikám: "Už to sakra řekni!" "Udělej to!" a tak... Jo a asi nebudu moc originální , když řeknu že je prostě nepředstavitelná škoda že už to všechno končí...Škoda (to slovo mě fakt baví!), že jsem nebyla Harryho generace a neprožívala jsem to všechno s ním. Ale i tak, patřilo to prostě k mýmu životu a tohle je tááááák smutný. On byl moje dětská platonická láska,pak možná trochu Brumbál a trošku Voldemort. No jo prahnu po silných osobnostech.... Z ženských jsem měla ráda Tonksnovou a Belatrix, těm se ve filmech vůbec nevěnovali-měli by se stydět. (všimli jste si že ženská záporná postava se tak často jmenuje Belatrix??). Fajn, je to těžký, ale srovnám se s tim. :))
Začátek další "myšlenky": Dnešní den mimojiné patřil knížkám. Hodně jsem četla a taky jsem viděla jedno z velmi populárních videíí, kde jedna slečna popisuje co ráda čte a svoje oblíbené knížky. Ona četla takovýty dost oddechový knížky a pár lidí jí to dost vyčítalo. Kecy jako: "Jseš sice hezká ale ne moc seštělá. Příště se radši toč o kosmetice." A mě napadla ,ne přímo v souvislostí s tím, věc že: Spisovatel je vždycky chytřejší než čtenář. Vždycky když čteme nečí knížku musíme si uvědomit že jsme o stupínek hloupější... taky si všimněte že vždycky když autor popisuje svojí (nebo svý postavy) četbu vždycky je o trochu víc intelektuálně na výši než to co právě čteme. Vyjadřuju se asi dost neobratně, ale chápete to co tím myslim?? :D A na závěr: taky nejsem sečtělá. Řekněte prosím někdo že vás taky nebaví klasika ve verších od Shakespeara nebo Goetha. Prosím!! Nechci být blbá sama. Řekněte někdo že nechcete číst Robinsona nebo Babičku,když předem znáte děj a konec!!

Malomocnost prázdnoty...

19. července 2011 v 21:50 | Bezejmené Esko
Nehorázně moc se mi stýská po mým táboře, pouštím si Špinavej titanic pořád dokola a myslím si že hůř už na tom být nemůžu. Nehorázně moc se těšim na moje největší vzrůšo prázdnin Benátskou noc s Andy, ikdyž to asi nebudou žádný drogový a alkoholový orgie jak si moje máma představuje... Stejně chvíli vypadnout z Prahy a slyšet naživo hudbu je pro mě momentálně naprosto dostačující zážitek. A do třetice všeho dobrého teď se nehorázně nudim. Myslela jsem si jak to bude fajn...jenže nikdo neni v Praze a nebo se se mnou z neznámého důvodu nekomunikuje... To je tedy život.
Dnes jsem byla vyprovodit ségru na ten její slavnej tábor a.... A škoda mluvit. U autobusu postávaly asi 13-14 leté zmalované,nafintěné a taky dost namyšlené holčičky. Pak takovej jeden kluk co se myslim že na herecko-modelkovský tábora absolutně nehodil. Byl dost při těle a celej v maskáčovaným. A taky takový dvě holky kterých jsem vyslechla kus jejich duchaplného rozhovoru. Přesně si ho nepamatuju ale myslim že by potřebovaly dost lekcí artikulace a logopedie. A pár pochybnejch vedoucích v kvádrech. Došlo mi že kvalita tábora asi nebude v penězích...
Jinak mám novej svetřík,krajkovou podprsenku, kraťasy předělaný z džín a rozbitou empétrojku a za sebou další z otravných a nudných dnů. Hip,hip hurá :)))

"Tak to je jas" "Akciovka" Konkurz o nejlepší "Káčko" atd....

17. července 2011 v 12:01 | Bezejmené Esko
Je Neděle 17. července což znamená že včera touhle dobou jsem byla ještě 14. den na táboře. Je to zvláštní pocit, potkávat najednou kolem sebe tolik lidí... a nepotkávat ty určité na které jsem zvyklá. Jinak, byl to můj poslední tábor v životě a to je vždycky smutné. :(( Jenom doufám že to nebylo poslední schledání s touhle partou lidí, to by mě hodně mrzelo. Sice bych mohla jet ještě jako praktikantka, JENŽE za prvé: Dělá mi problém postarat se sama o sebe, natož dělat jakože vedoucího a za druhé: Vůbec nechápu jak by jsem se mohla normálně bavit s těmi o tolik staršími lidmi jako rovnej s rovným, prostě jsem zvyklá k nim mít nějakou autoritu at. a vůbec je to celý hrozně nepravděpodobné.
Jinak tam byla asi největší sranda a vzrůšo.... ze všech táborů. Vůbec jsem tam toho zažila mnohem víc než jsem čekala, uvědomila jsem si spoustu věcí, s některými mě tábor sblížil, s některými naopak. Jo omlouvám se za ten slohový projev, 14 dní jsem skoro nic nenapsala. Ze slohu asi po prázdninách budu ze začátku dostávat pětky. :D
Je to fakt šílený, dost mě to štve, budu asi muset chvíli trénovat... :D
Tak pp

Co všechno vám ještě musím nutně sdělit...

1. července 2011 v 20:13 | Bezejmené Esko
  • Tak. Musim to vám to sdělit hodně,hodně rychle protože za pár minut mi začíná na nově Forest Gump. Je to sice strašně infantilní a nereálná slátanina, ale já jí mám prostě strašně ráda. Prostě film kterej můžete vidět 154x a nikdy ho nezačnete mít dost. Možná trošku. :)
  • Zejtra odjíždim na tábor. 14 dní vám nebudu moct psát svoje trapný hlody. Katastrofa! Ale tam se těšim. Bude to můj poslední tábor v životě a já můžu být ještě ráda že mě tam vzali ještě jako dítě. Prostě asi nejsem normální když se těšim na 14 dní bez elektřiny, když ještě k tomu bude celou dobu pršet. Ale tábor je prostě moje letní klasika. Asi bych to bez ní nepřežila, stejně jako bez lidí tam. ♥♥♥♥♥ a dalších 150 000 ♥. Prostě pubertální dylinka. (Víte vůbec kolik mi je? :D) Nechtějte vědět.
  • S táborem souvisí i tenhle bod. Dneska jsem poprvé v životě dobrovoleně utrácela za jídlo. Nešlo mi to. Prostě nemůžu víc než stovku dát za něco po čem budu akorát tlustá. Nechápu lidi co si klidně koupěj 2 pytle sladkostí, který by nesnědli ani v tý nejhorší bídě....takový zbytečný utrácení. Stejně jako nakupování v Mekáči,KFC...atd.
  • Kec číslo 4?? Co by to mohlo být? Ikdyž já nechci s tímhle blogem mít jakože vůbec žádnej úspěch...tak se stejně zeptám (a pak si odpovim). Koho z bloggerů (jak se to píše?) jakože úplně nejvíc obdivujete. Já úplně zbožňuju http://chiquitka.blog.cz/ tenhle: asi pět let úplně dokonalýho stylu, dokáže vám zajímavě popsat úplně největší blbost, je prostě skvělá a taky si píše deník. Vždycky když si její starý zápisky čtu mám si chuť taky si založit blog a nebo si aspoň psát deník. Je prostě inspirativní. ♥ (srdíčko nesmí chybět :D)


papír s pár písmeny a čísly který znamenaj hrozně moc....

1. července 2011 v 14:39 | Bezejmené Esko
Ani nevíte jakej jsem vám včera napsala článek... kterej se mi pozdějc smazal. Moc mě nabaví psát sem úplně to samý jako včera, ale slíbila jsem si že sem budu psát každej den, tak tedy píšu.
No je to pravda. Vysvědčení ubohej cár papíru s čísly a slovy znamenající čísla, co pro někoho znamená strašně moc. Nevim jestli jste to zaregistrovali, ale včera kvůli němu jedna holka spáchala i sebevraždu. Tedy není to jistý, mohlo to být cokoliv, já bych teda kvůli vysvědčení odnikaď nikdy neskočila. Já jsem se svým vysvědčením svým způsobem i spokojená. (zaregistrovali jste kolikrát je tu obsažené slovo vysvědčení?), je mi jasný že už od sebe nemůžu čekat žádný vyznamenání. U nás ho totiž neměl nikdo. Jedna holce to zkazila trojka a další zase měli až moc dvojek. Stejně je to divný, celej rok se snažíš, učením strávíš několik hodin denně, ve škole skoro polovinu života. A pro co? Pro ubohej list papíru na kterym je v lepším případě obsaženo slovo prospěl/a s vyznamenáním. Pak ho dáte někam do skříně a za pár let už ani nevíte kam vlastně jste ho dali. Ale na druhou stranu, váš život hrozně ovlivní jestli máte v kolonce matematika číslo 4 anebo 1. Absurdní že?
Potom co jsem vysvědčení ukázala rodičům a uložila hluboko do skříně jsem šla na comparzovou registraci. Kamarádka mě do toho navezla a já ani pořádně nevěděla o co šlo. Takže možná,možná mě někde někdy zahlídnete (ikdyž samozdřejmě nebudete vědět že jsem to já :P). Jo no, už je to tak nová filmová hvězda. :D Byl to teda docela zážitek. Vyplňování toho jestli chcem hrát v oblečení, v plavkách, nahoře bez a nebo nahý... Přeměřování mír. Kamarádka kvůli tomu zpanikařila, ale tak o co jde, (110,90,101) nemám takže je mi to docela jedno. Pak focení. Absolutně jsem nechápala co po mě ten fotograf chce a ty fotky mi ani neukázal, takže očekávám že to bude taková katastrofa že si mě budou vybírat akorát na natáčení lidí ve tmě... nebo tak něco :D. Bylo tam docela dost lidí. Když jsme odcházeli tak fronta přes celou ulici... Dokonce tam přišel i jeden bezdomovec a přeměřování jsme tý slečně fakt nikdo nezáviděl :D. Takže jsem hodně natěšená na svoje herecký zkušenosti...jo a kdyby se mě náhodou něj. náhodnej návštěvník zeptal na to jak se jmenuje ta agentura, tak to už nevim. Tak si to ušetřte. Pp