Kulturní víkend aneb 25.6-26.6

26. června 2011 v 22:54 | Bezejmené Esko
Sobota byla ve festivalovém stylu. Byla jsem s holkama ze školy na United Islands. Sice jsem neznala polovinu většinu kapel co tam hrála a festivalový systém jsem taky vůbec nepochopila (bylo to na Vltavských ostrovech), ale jinak jsem si to docela užila. Mám tričko které po nás házel jeden z členů bezejmené kapely, tetování hennou které mělo vydržet týden, ale sloupalo se sotva po deseti minutách a teď už z něj vidim jenom slabý oranžový obrysy a úžasný vintage brejle z tuzexu za padesát korun. Málem jsem zkusila i věštění,jenže jsem nakonec zpanikařila. Bála jsem se že mi ta věštkyně řekne něco hroznýho a nebo se budu muset smát jejímu úžasnýmu ohozu. :) Bylo tam taky spoustu zvláštních lidí ať už úžasně stylových nebo o něco méně. Nazpátek jsme jeli přívozem kde se s náma zkoušel ten přívozník dost vtipně flirtovat. Přesně tohle mi chybělo ke štěstí :)


tak něco málo....fotky jsou dost příšerný :((

Tak a dnešek jsem byla na výstavě v galerii. Máma totiž dostala v jakymsi slevomatu dva lístky a nabídla mi zda bych nešla s ní. A protože já si strašně ráda hraju na nejrůznější intelekuálky,snobky a umělecké duše, musela jsem s ní. Pozdějc jsem zjistila že nejsem jediná. Docela by mě zajímalo zda ty lidi nebolí pusa z předstírání toho že jsou hrozně inteligentní a tak povznesený nad ostatní. Asi o tom neví ale jsou hrozně vtipný... Jeden z těch cizinců intelektuálů si mě tam dokonce fotil, asi chtěl zachytit největší buranku výstavy. :)
Budou tu i zajímavější zápisy, ale musim se do toho víc dostat a taky je to spíš proto abych věděla co jsem kterej den dělala a tak...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama