Když vás nic nespasí...

27. června 2011 v 16:29 | Bezejmené Esko
Jsou dny kdy vás od blbý nálady nespasí ani ječící zpěvačka od Flyleaf ani kterákoliv sebelepší hudba. Počasí mi leze krkem ještě víc, protože nenávidím když mi počasí nejde s náladou a chová se jak se mu zlíbí. Je to prostě jeden z dnů kdy by bylo užitečnější kdybych ho zaspala, dojem by byl úplně stejnej.
Za prvé nás dneska náš milovaný třídní vytáhl na do kina na film V peřině. Za to že jsme tam vydrželi by snad měli platit nám a ne my jim! Podle mě se to snad nemůže líbit ani těm dětem. I mý pětiletý bratranci by prohlásili že je to blbost. Fakt mnohem radši bych se dívala i na své nejnenáviděnější pořady: Hannah Montana, Rady ptáka Loskutáka...možná i Happy Tree Friends a to už je hodně co říct.
Za druhé venku je hezky a já sedim doma a nesnášim se za to. Byt ještě k tomu sdílím s dvěma pubertálníma holčičkama (ségrou a její kámoškou), které každou chvíli ječej a demolujou náš pokoj. Sestřička má (doslova) po ksichtě rozlitej make-up a já jí mám "natolik ráda" že se jí ani nesnažim nic říct. :D Budu si hrát na tolerantní srarší sestu...
Za třetí ven bych šla,klidně i na debilní bezcílnou procházku, ale to bych si nesměla myslet že vypadám blbě a nemám co na sebe. Tohle si jentak mimochodem myslim trvale, občas mi to tak jako dnes brání v normálním životě. Teď si určitě musíte myslet že jsem nějaká 200 kilová zrůda co vypadá kdovíjak....tak vám to nebudu vymlouvat. Jestli lidi vypadaj tak jak se cítěj, tak by to mohla bejt i pravda.... :)

Miluju vás... ;P :/3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama