Červen 2011

A život pude dál... bohužel

29. června 2011 v 16:23 | Bezejmené Esko
Zdravim...
Měla bych si balit na tábor, ale místo toho píšu zrovna tenhle článek.. Asi trpim nějakou tou chorobou odkládání si věcí na pozdějc (nevíte jak se to jmenuje?), ikdyž možná to nebude to,prostě se mi nechce od toho notebooku odcházet. Zrušela jsem dneska kvůli tomu projíždku na šlapadlech po Kampě s kamarádkama, protože mě jednak štvalo to nechutný počasí (měla jsem pocit že zkolabuju) a za druhý ta atmosféra v kolektivu. Proč všichni jenom mluví a nikdo se neposlouchá? Proč se s někým bavíme, když víme že si v hlavě akorát připravuje svůj následující "monolog"? Proč jsou sakra lidi tak omezení? Proč nejsou trochu spontálnější? Občas mi přijde že okruh lidí s kterejma se bavim ze mě akorát vysává trpělivost a sílu se s nima dál stýkat.
Hmmm... Tak začnem něčim jinym, dneska jsme byli opět se třídou v kině na Lidicích. Přes všechny špatný recenze co jsem četla se mi to hrozně líbilo. Byl to dokonalej film. Nebyl ani moc zdlouhavej,měla jsem pocit že tam všechny ty scény patřej... ani moc dojímavej ale sv chvilky teda rozhodně měl. Ikdyž přišlo mi že ty lidi byli moc smíření s tim že jim všechno seberou (majetek, děti...) a zabijou je. Jako kdyby jim tam ty Němci přišli a zeptali se: "Hele můžem vám tu sebrat nábytek,zvířata, vás zastřelit tady paní poslat do koncentráku a děti někam..kde se o ně postaráme?" A oni by odpověděli: No když to musí bejt" Nejzapamatovatelnější scény: bílí králíci na hřbitově, a ručičky dětí co bušej na okna auta... Stejně je to zvláštní,jaká náhoda k tomu pomohla. Kdyby se Karel tak nestyděl a uměl si najít ženskou tak se to vůbec nemuselo stát...
No jo. :D Dobře jsem to rozebrala. Nevíte čím se takovédle zabalování začíná? :D

Když vás nic nespasí...

27. června 2011 v 16:29 | Bezejmené Esko
Jsou dny kdy vás od blbý nálady nespasí ani ječící zpěvačka od Flyleaf ani kterákoliv sebelepší hudba. Počasí mi leze krkem ještě víc, protože nenávidím když mi počasí nejde s náladou a chová se jak se mu zlíbí. Je to prostě jeden z dnů kdy by bylo užitečnější kdybych ho zaspala, dojem by byl úplně stejnej.
Za prvé nás dneska náš milovaný třídní vytáhl na do kina na film V peřině. Za to že jsme tam vydrželi by snad měli platit nám a ne my jim! Podle mě se to snad nemůže líbit ani těm dětem. I mý pětiletý bratranci by prohlásili že je to blbost. Fakt mnohem radši bych se dívala i na své nejnenáviděnější pořady: Hannah Montana, Rady ptáka Loskutáka...možná i Happy Tree Friends a to už je hodně co říct.
Za druhé venku je hezky a já sedim doma a nesnášim se za to. Byt ještě k tomu sdílím s dvěma pubertálníma holčičkama (ségrou a její kámoškou), které každou chvíli ječej a demolujou náš pokoj. Sestřička má (doslova) po ksichtě rozlitej make-up a já jí mám "natolik ráda" že se jí ani nesnažim nic říct. :D Budu si hrát na tolerantní srarší sestu...
Za třetí ven bych šla,klidně i na debilní bezcílnou procházku, ale to bych si nesměla myslet že vypadám blbě a nemám co na sebe. Tohle si jentak mimochodem myslim trvale, občas mi to tak jako dnes brání v normálním životě. Teď si určitě musíte myslet že jsem nějaká 200 kilová zrůda co vypadá kdovíjak....tak vám to nebudu vymlouvat. Jestli lidi vypadaj tak jak se cítěj, tak by to mohla bejt i pravda.... :)

Miluju vás... ;P :/3

Kulturní víkend aneb 25.6-26.6

26. června 2011 v 22:54 | Bezejmené Esko
Sobota byla ve festivalovém stylu. Byla jsem s holkama ze školy na United Islands. Sice jsem neznala polovinu většinu kapel co tam hrála a festivalový systém jsem taky vůbec nepochopila (bylo to na Vltavských ostrovech), ale jinak jsem si to docela užila. Mám tričko které po nás házel jeden z členů bezejmené kapely, tetování hennou které mělo vydržet týden, ale sloupalo se sotva po deseti minutách a teď už z něj vidim jenom slabý oranžový obrysy a úžasný vintage brejle z tuzexu za padesát korun. Málem jsem zkusila i věštění,jenže jsem nakonec zpanikařila. Bála jsem se že mi ta věštkyně řekne něco hroznýho a nebo se budu muset smát jejímu úžasnýmu ohozu. :) Bylo tam taky spoustu zvláštních lidí ať už úžasně stylových nebo o něco méně. Nazpátek jsme jeli přívozem kde se s náma zkoušel ten přívozník dost vtipně flirtovat. Přesně tohle mi chybělo ke štěstí :)


tak něco málo....fotky jsou dost příšerný :((

Tak a dnešek jsem byla na výstavě v galerii. Máma totiž dostala v jakymsi slevomatu dva lístky a nabídla mi zda bych nešla s ní. A protože já si strašně ráda hraju na nejrůznější intelekuálky,snobky a umělecké duše, musela jsem s ní. Pozdějc jsem zjistila že nejsem jediná. Docela by mě zajímalo zda ty lidi nebolí pusa z předstírání toho že jsou hrozně inteligentní a tak povznesený nad ostatní. Asi o tom neví ale jsou hrozně vtipný... Jeden z těch cizinců intelektuálů si mě tam dokonce fotil, asi chtěl zachytit největší buranku výstavy. :)
Budou tu i zajímavější zápisy, ale musim se do toho víc dostat a taky je to spíš proto abych věděla co jsem kterej den dělala a tak...

Pár ošklivých teček aneb začínáme...

26. června 2011 v 19:10 | Bezejmené Esko
Tak poprvé vás zdravím ze svého nového útočiště ;)
Předpokládám že sem moc lidí chodit nebude,pokud se o to nebudu nějak extrémně snažit, což asi ne. Takže to bude takový můj soukromý deníček. V tom deníčku budu jakože naivně psát pro "vás" ,ikdyž vim že žádný vy neexistuje. Teda nebylo by na škodu kdyby sem občas někdo zavítal. No uvidíme. :)
Něco o mě. Tohleto naprosto nesnáším. Nemám o sobě co říct ,ale vždycky se v týhle části příšerně rozkecám. Zvláštní paradox. Takže čim bych začla? Hmmm... Jsem holka. Příště na tokovédle otázky odpovídat nebudu. Všichni známe :D. Tvrdim o sobě že jsem divná, ale co si budem povídat, kdo je dneska normální. 90 % svého života jsem měla pocit že nikam nepatřim a myslim že tenhle pocit jentak nezmizí. Strašně nesnášim lidi co si myslej že mě fakt jako znaj a přitom o mě ví velký ..... Vždycky se zasměju když slyšim co si o mě někteří lidi povídaj. Myslim že jsem docela přizpůsobivá všemu možnýmu a každej mě zná tak nějak jinak. To je jedna z těch mých lepších vlastností a těch už pak moc neni. Ikdyž občas mám ráda spíš ty horší. Za svoje nejhorší považuju svojí stydlivost, pak pokryteckost, občasnou namyšlenost, pak to že jsem strašně často duchem jinde a moc nevnímám (nevim zda-li je to zrovna vlastnost),pak taky velký klišé lenost. Z těch lepších: upřímnost (strašně dlouho mi trvalo než jsem se naučila řikat věci tak jak jsou), taková ta celková lhostejnost (nevim jestli je to dobrý ale někdy se to hodí) a taky mám na sobě docela ráda že občas dokážu v tu pravou chvíli říct něco vtipnýho (ale co si budem povídat, těch chvílí je dost málo :D)
Tak přestanu se rozebírat a přejdu na zájmy. Nejsem zrovna člověk co by měl miliony zájmů,protože jsem dost líná něco dělat.
Co mám ráda: facebookování,blogování, filmy (HP, Americká krása, Forrest Gump, Reliquem za sen, Lost Higway, Stmívání...), čtení (nechápu jak o sobě někdo může říct že nečte) HP, Děti ze stanice Zoo, Stmívání, Milénium, Gossips girl, Jih proti Severu..., kreslení, chození po galeriích výstavách apod., focení, focení sebe a dalších blbostí, nakupování, sledování módy, hudba: toho je strašně moc a ještě k tomu se to pořád mění, v tomhle ohledu jsem se ještě nenašla. Mám ráda spíš rockovou a metalovou hudbu ale nejsem vyloženě člověk co to nějak hrozně žere... Avril Lagine, P!nk, Apocaliptica, Nightwish, Evanescence, Green Day, Iron Maidon, Bon Jovi, Depeche Mode, The Artic Monkeys, Rollings Stones, AC/DC........ Kromě zobcový flétny jsem zatim nehrála na žádnej nástroj, ale za tyhle prázdniny se chci naučit hrát na kytaru tak mi držte palce. Miluju taky všemožný fesťáky apod. V klubech nijak zvlášť nepařim, ale nejsem nějak proti tomu. Ve sportu jsem na tom dost uboze, jediný čím si zlepšuju fyzičku je in-linování v parku za barákem, dělala jsem stěnolezení ale jeden náš trenér ve mě k tomu vypěstoval hroznej odpor, takže už to nedělám.. Jóga byla taky záležitost jednoho pololetí a pak jsem byla čindál línější tam jít. Jediný v čem můžu říct že jsem ve sportu fakt dobrá je lyžování a to dělám tak párkrát do roka. Co ještě ráda hraju je frisbí a basket. Pak jsem ještě závislá na všelijakých seriálech,jim a pak vymejšlim různý způsoby jak zhubnout,kecám s kamarádama,jezdím na tábory.........
Co ráda nemám toho se myslim dozvíte až moc, takže to pro dnešek vynecháme. Fotku jsem zatim dávat nebudu. Nechci se prozrazovat hned.